PRODEJNA A SERVIS

prodejna motocentrumhk

Vážení zákazníci, Těšíme se na Vás v novém MOTOCENTRU HK v Kladské ulici v Hradci Králové, kde vedle značky YAMAHA zastupujeme nově také britskou ikonu TRIUMPH. Obě značky budou prezentovány podle nejnovějších standardů. Rozšířené servisní zázemí je samozřejmostí . Rozšířili jsme nabídku o nové služby – Motokurzy bezpečné a defenzivní jízdy . Dále pro Vás připravujeme nové služby, jako pronájem boxů pro celoroční parkování motocyklů a uskladnění motocyklů na zimu atd. Nové Motocentrum HK Kladská je centrem motocyklových služeb a je tu pro vás a to na ploše přes 1000 m2.

Společnost MOTOCENTRUM HK, s.r.o. již od roku 1993 poskytuje značkový prodej a servis YAMAHA v královehradeckém kraji a okolí Hradce Králové. Hlavní činností je prodej, záruční a pozáruční servis motocyklů, skútrů a čtyřkolek. V nabídce máme široký sortiment originálních doplňků na motocykly obou značek a značkové oblečení, doplňky a dárkové předměty YAMAHA a TRIUMPH . Zajišťujeme rychlé dodání náhradních dílů i na další jak evropské tak i japonské značky .

Naše prodejnY = dvě patra zážitků

V sortimentu našich prodejen máme pro Vás v nabídce nové motocykly a skútry, originální náhradní díly, příslušenství a doplňky. V nabídce a skladem máme dále oblečení, doplňky a příslušenství několika dalších renomovaných značek. Dodáváme spotřební náhradní díly na všechny značky japonských a evropských motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Kompletní a přehlednou nabídku zboží zákazník nalezne na našem e-shopu www.motocentrumhk.cz/eshop/

E-shop

V našem e-shopu www.motocentrumhk.cz/eshop/ naleznete kompletní nabídku motocyklů a originálních doplňků ,doplňky dalších značek , přilby, oblečení , náhradní díly a můžete si cokoliv hned objednat z pohodlí domova. Zasíláme zboží kurýrními službami po celé ČR a i na Slovensko

Servis

V našem novém moderním servisním zázemí provádíme záruční a pozáruční servis motocyklů, skútrů, čtyřkolek a dalších produktů značek YAMAHA a TRIUMPH . Dále provádíme běžný servis ostatních japonských a evropských značek a pneuservis. O Váš stroj se postarají jako o vlastní zkušení mechanici, kteří v oboru pracují řadu let ,mají bohaté zkušenosti a jsou pravidelně školení na poslední modely obou značek . Samozřejmostí je servisní práce podle továrních standardů YAMAHA a TRIUMPH s využitím speciálního nářadí, přípravků , diagnostického vybavení a veškerých servisních informací. Pro opravy používáme především originální díly pro zajištění maximální spolehlivosti a životnosti Vašeho stroje. Na přání zajistíme odvoz Všeho stroje do servisu naší dodávkou.

 • pravidelnou údržbu, prohlídky, výměnu olejů, náplní a filtrů
 • diagnostiku motocyklů, skútrů a čtyřkolek
 • seřízení a opravy karburátorů a vstřikování, čištění ultrazvukem
 • kompletní opravy a seřízení motorů
 • opravy elektro, startérů, alternátorů a dobíjení
 • opravy podvozkových dílů a tlumičů
 • opravu a výměnu brzdových komponentů
 • pneuservis
 • opravy elektroinstalace, startérů, alternátorů a dobíjení, údržbu a výměnu baterií
 • kompletní opravy motocyklů po nehodě a vyřízení pojistných událostí
 • montáž doplňků a příslušenství
 • měření výkonu na válcové zkušebně
servis servis servis

Kontaktní formulář

Poptávku servisu nebo termínu nám můžete poslat přes tento kontaktní formulář. Prosíme o uvedení modelu a roku výroby nebo VIN Vašeho motocyklu.

x
POTŘEBUJETE PORADIT ?
telefon 702 274 059 telefon 731 586 557
e-mailNapište nám