MOTOKURZY

MOTOKURZY

Motocentrum HK ve spolupráci s Driving CZ

pro Vás pořádají MOTOKURZY BEZPEČNÉ JÍZDYCílem a zároveň přínosem kurzů pro účastníky je poznání úrovně znalostí a dovedností pro  zvládnutí jízdy na motorce. Objevení a posunutí svých hranic, poznání limitů své mašiny i fyzikálních zákonů v bezpečném prostředí pod vedením zkušených lektorů, kteří vědí jak na to. Každý, kdo chce zvýšit svoji bezpečnost v silničním provozu, by měl znát a natrénovat si, jak ze svého stroje vymačkat maximum v krizové situaci. 


V nabídce máme tři kurzy rozděleny dle zkušeností :

1) Bezpečný start

Je určen pro jezdce, kteří jsou čerstvě po autoškole a „startují“ svůj moto život, nebo se k mašině po delší odmlce vrací a nechtějí dělat již od začátku chyby. Trénink klade důraz právě na správné návyky. Náročnost je přizpůsobena zkušenostem účastníků.

2) Bezpečná jízda

Je určen pro účastníky se zkušenostmi a nájezdem již několika  tisíc kilometrů  . Zkušený jezdec ví, že na jízdě je stále co zlepšovat. Kurz nabídne nový pohled na stroj a na možnosti způsobu jízdy. Jako bonus se s mašinou pobavíte i trochu jinak než na silnici.

3) Defenzivní jízda

Je důležité umět ovládat svůj stroj, ale ještě důležitější je umět minimalizovat krizové situace v silničním provozu. Dobrý jezdec umí rozlišovat, předvídat a správně včas reagovat . Motokurz Defenzivní jízda Vás naučí, jak snížit rizika a aktivně zvýšit bezpečnost sebe i ostatních  a jízdu si vždy maximálně užívat.

4) Registrace na kurz

Registrace probíhá v naší prodejně MOTOCENTRUM HK osobně nebo emailem: motocentrumhk@motocentrumhk.cz. Při zakoupení Motokurzu účastník obdrží poukaz se svým jménem, datem  a typem vybraného kurzu.

 Ceny:   Bezpečný start 3.990 Kč, Bezpečná jízda  3.990 Kč, Defenzivní jízda 4.490 Kč 


Těšíme se na Vás!!!
x
POTŘEBUJETE PORADIT ?
telefon 495 270 075 telefon 731 586 557
e-mailNapište nám